Ulf Gripenholm färglitografier

123395

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943):(2) Landskap I samt IV, signerade Ulf Gripenholm, 238/300, färglitografier, 32x26 cm

Budhistorik (13 bud)
221013
2 400
221011
221012
221011
1 900
220993
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.