Kista 1700-tal i valnöt

123394

KISTA/CASSONE, 1700-tal, valnöt, höjd 62, 150x55 cm, nyckel finns

Senare lås, ett handtag saknas, skador

Kista 1700-tal i valnöt

Budhistorik (15 bud)
221354
5 200
219930
5 000
221353
5 000
219930
4 600
221352
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.