Knut Valinder oljemålning

123380

VALINDER, Knut (1909-1987): Orrar, signerad Knut Valinder, olja på duk, 65x90 cm

Konst, Måleri

Knut Valinder oljemålning

Budhistorik (13 bud)
221850
2 400
221846
221666
221611
1 800
221596

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.