André Lanskoy litografi

123368

LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, på Japan-papper, signerad Lanskoy, numrerad X/L, färglitografi, 65x50 cm

André Lanskoy litografi
Budhistorik (16 bud)
212992
220922
212992
1 900
220921
1 800
212992
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.