Man Ray Cactus färgetsning

123367

MAN RAY (1890-1976): ur Cactus, färgetsning, signerad och numrerad Man Ray 95/99, 61x45 cm

Man Ray Cactus färgetsning

Budhistorik (4 bud)

221063
216809
1 600
216483
216376

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.