Serge Charchoune färglitografi

123365

CHARCHOUNE, Serge (1888-1975): Composition, färglitografi, signerad och numrerad Serge Charchoune 36/75, 41x41 cm bladstorlek 65x48 cm, oramad

Budhistorik (7 bud)
222667
222666
222664
215198
215195

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.