Curt Hillfon komposition

123359

HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, färglitografi, signerad Curt Hillfon, HC, 39,5x29,5 cm

Curt Hillfon komposition

Budhistorik (5 bud)
220955
220954
900
220953
700
215892
500
215269
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.