Curt Hillfon komposition

123356

HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, färglitografi, signerad Curt Hillfon, HC, 39,5x29,5 cm

Curt Hillfon komposition
Budhistorik (8 bud)
220950
1 300
220941
220934
220938
220934

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.