Cornelis Corneille färglitografi

123355

CORNEILLE, Cornelis (född 1922): Ansikte med fisk, färglitografi, signerad och daterad Corneille- 95, 191/250, 41x33 cm

Budhistorik (11 bud)
220944
1 600
220899
220899
1 400
220001
1 300
220141
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.