Oljemålning skördefest

123336

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, skördefest, olja på duk, 37x48 cm

Konst

Oljemålning skördefest

Budhistorik (26 bud)
220803
2 400
220834
220803
220827
220803
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.