Roland Svensson littografi

123246

SVENSSON, Roland (1910-2003): Kustlandskap, färglitografi, signerad och numrerad Roland S. 178/300, 42x33 cm

Roland Svensson littografi

Budhistorik (4 bud)

220633
450
220831
220633
210916

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.