Leonard Wiedh olja

123243

WIEDH, Leonard (1866-1938): Fiskebodar i Bohuslän, signerad L. Wiedh, olja på duk,
72x130 cm

Konst, Måleri

Leonard Wiedh olja

Budhistorik (45 bud)
220864
6 600
220862
6 400
220845
6 200
220860
6 200
220845
6 000

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.