Rune Jansson krita

123222

JANSSON, Rune (född 1918): "Växt i kartan", signerad och daterad Rune Jansson 51, färgkrita, 21x26 cm

Konst, Måleri

Rune Jansson krita

Budhistorik (16 bud)
220785
1 300
220784
220783
220782
220781
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.