Sengustavianskt bokskåp

123168

BOKSKÅP, sengustavianskt, fanerat med mahogny, höjd 191,132x51 cm

Smärre skador, sannolikt senare fötter, nycklar finns

Sengustavianskt bokskåp

Budhistorik (19 bud)
221734
5 000
221733
4 800
221731
4 600
221730
4 400
221729
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.