Vaser i porslin Kina

123090

VASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyr, höjd 26 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin, Keramik/Porslin

Vaser i porslin Kina

Budhistorik (21 bud)
246711
3 600
246706
3 400
246704
3 200
246310
246310
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.