Ljusstakar i porslin Kina

123077

LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 20 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin, Keramik/Porslin

Ljusstakar i porslin Kina

Budhistorik (25 bud)
246309
2 800
246277
2 600
246308
2 600
246277
2 400
241186

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.