Puderdosa silver

123019

PUDERDOSA, silver, Frankrike, 1930-tal, delvis förgylld, 7x7cm

Silver

Puderdosa silver

Budhistorik (5 bud)
219427
2 400
221673
219427
216622
500
216620

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.