Herrfickur Frankrike spindelgång

122949

PARQUIN, Fismes, herrfickur, omkring 1800, märkt i verk/urtavla, förgyllt verk, spindelgång, vit urtavla med arabiska siffror, slät boett av silver, diameter 48 mm

Fungerar, obetydliga repor

Klockor/Ur

Budhistorik (2 bud)

249207
1 600
248066
750

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.