Ulf Gripenholm färglitografi

122701

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Sittande modell, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, XII/XXV, färglitografi, 80x60 cm

Ulf Gripenholm färglitografi
Budhistorik (6 bud)
223729
222881
222879
950
219833
750
219307

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.