Ulf Gripenholm färglitografi

122695

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Röd och gul, signerad Ulf Gripenholm 1986-88, provtryck, färglitografi, 57x76 cm

Ulf Gripenholm färglitografi

Budhistorik (5 bud)
223659
1 400
223650
1 300
216721
223025
216721

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.