Ulf Wahlberg färglitografi

122668

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Skrotbilar, signerad Ulf Wahlberg, 198/290, färglitografi, 60x84 cm

Ulf Wahlberg färglitografi
Budhistorik (8 bud)
223784
1 600
217531
217530
1 400
217527
1 300
217525

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.