Philip von Schantz färglitografi

122665

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Lökar, signerad v Schantz -80, 179/200, färglitografi, 27x34 cm

Budhistorik (13 bud)
223646
2 400
223647
223646
223642
1 800
223641
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.