Nils Kölare komposition

122606

KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -89, 60x45 cm

Nils Kölare komposition
Budhistorik (11 bud)
220657
216859
750
220656
700
216859
650
220655
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.