Severin Nilsson olja

122537

NILSSON, Severin (1846-1918): Landskap, olja på duk, signerad och daterad Severin Nilsson -63, 78x65 cm

Konst, Måleri

Severin Nilsson olja

Budhistorik (8 bud)
222641
3 800
218976
3 600
218975
3 400
218974
218973

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.