Damarmbandsur, Jaeger-Le Coultre

122121

JAEGER-LE COULTRE, manuellt damarmbandsur, 1960-tal, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk nr 1728274, silverfärgad urtavla med streck, boett av guld 18 k, armband i doublé, diameter 23 mm, garantibevis utfärdat 1965, i originaletui

Fungerar, baksidan med gravyr daterad 1963

Klockor/Ur

Budhistorik (10 bud)
253165
3 200
253108
253162
253108
2 800
252502
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.