Ragnvald Magnusson olja

121774

MAGNUSSON, Ragnvald (1904-1984): "Hamnbild med segelbåtar", signerad Ragnvald M, olja på duk, 50x60 cm

Konst, Måleri

Ragnvald Magnusson olja

Budhistorik (35 bud)
227061
9 800
227060
9 600
227054
9 400
227054
9 000
227058
8 800

Slutpris SEK:
9 800
946 EUR, 1 074 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.