Armbandsur Cartier

121505

CARTIER, Must Tank, damarmbandsur med qvartzverk, omkring 1980-tal, märkt i verk/urtavla/boett, verk kaliber 66, 6 jewels, guldfärgad urtavla med romerska siffror, rektangulär boett av förgyllt sterlingsilver, skinnband, 28x21 mm, i originaletui

Fungerar (batteribyte), glasrepor, slitet armband, etuiet saknar hållare

Klockor/Ur

Armbandsur Cartier
Budhistorik (15 bud)
253156
251111
2 800
251095
2 600
251110
2 600
251095
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.