Herrarmbandsur 3 st

120665

HERRARMBANDSUR, 3 st, Longines, H. Moser och Record, 1940-50-tal, boetter av stål, diameter 31-32 mm

Fungerar, smärre repor

Klockor/Ur

Herrarmbandsur 3 st
Budhistorik (6 bud)
243336
246815
1 400
243336
241390
241387
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.