Roland Svensson färglitografi

119478

SVENSSON, Roland (1910-2003): " Villes eka", signerad Roland S, färglitografi,
147/230, 32x59 cm

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (4 bud)

220587
2 600
220509
2 400
217043
1 700
210776
1 600

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.