Klockkedja och nyckel guld

116122

KEDJA OCH KLOCKNYCKEL, guld 18 k, kedjan stämplad L2 (1793), längd 28 cm, nyckel med graverad dekor, ostämplad, total vikt 15,5 g

Nyckeln med smärre skador, krok och ring ej guld

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Klockkedja och nyckel guld
Budhistorik (16 bud)
252610
5 200
252612
5 200
252610
5 000
252608
4 800
252607
4 600

Slutpris SEK:
5 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer