Klockkedja och nyckel guld

116122

KEDJA OCH KLOCKNYCKEL, guld 18 k, kedjan stämplad L2 (1793), längd 28 cm, nyckel med graverad dekor, ostämplad, total vikt 15,5 g

Nyckeln med smärre skador, krok och ring ej guld

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Klockkedja och nyckel guld
Budhistorik (16 bud)
252610
5 200
252612
5 200
252610
5 000
252608
4 800
252607
4 600

Slutpris SEK:
5 200
490 EUR, 589 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.