Telyt 400 mm Leica objektiv med Visoflex I

115436

TELYT, 1:5/400 mm Leica-objektiv, nr 1486168, 1957, utdragbart motljusskydd, i originalkartong, VISOFLEX I, med dubbelutlösare

Smärre repor och slitage, skadad kartong

Nautica/Technica

Budhistorik (6 bud)
216130
1 900
213467
1 800
213467
1 700
212065
1 600
212065

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer