Erling Ärlingsson oljemålning

116848

ÄRLINGSSON, Erling (1904-1983): Landskap med lador, monogramsignerad EÄ, olja på pannå, 46x54 cm

Konst, Måleri

Erling Ärlingsson oljemålning

Budhistorik (28 bud)
158634
9 800
158611
9 600
158633
9 600
158611
9 400
154253
9 200

Slutpris SEK:
9 800
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer