Kniv med damaskerat blad

116847

SLIDKNIV, signerad och daterad EC 2003, björkrot och horn, damaskerat blad signerat Baudin (Mattias B, Umeå), längd 24 cm

Vapen/Medaljer, Diverse, Allmoge

Kniv med damaskerat blad

Budhistorik (15 bud)
158620
1 900
158604
1 800
158615
1 800
158604
1 700
158610
1 600

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer