Kniv med damaskerat blad

116847

SLIDKNIV, signerad och daterad EC 2003, björkrot och horn, damaskerat blad signerat Baudin (Mattias B, Umeå), längd 24 cm

Vapen/Medaljer, Diverse, Allmoge

Kniv med damaskerat blad

Budhistorik (15 bud)
158620
1 900
158604
1 800
158615
1 800
158604
1 700
158610
1 600

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.