Förgyllt bordsur

116840

BORDSUR, förgyllt, 1800-tal, empirestil, med figurin, höjd 45 cm

urtavlan med skador

Klockor/Ur

Förgyllt bordsur

Budhistorik (5 bud)
158678
3 200
152425
151737
2 600
151644
1 900
151426

Slutpris SEK:
3 200
327 EUR, 379 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.