Arthur Bianchini oljemålning

116834

BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Motiv från Teneriffa, signerad och daterad Artur Biachini Teneriffa 95, olja på pannå, 29x44 cm

Smärre färgskada i övre hörnen

Konst

Arthur Bianchini oljemålning

Budhistorik (5 bud)
158146
158262
158146
500
153527
450
153527

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer