Arthur Bianchini oljemålning

116834

BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Motiv från Teneriffa, signerad och daterad Artur Biachini Teneriffa 95, olja på pannå, 29x44 cm

Smärre färgskada i övre hörnen

Konst

Arthur Bianchini oljemålning

Budhistorik (5 bud)
158146
158262
158146
500
153527
450
153527

Slutpris SEK:
153 EUR, 178 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.