Kopparkittel

116816

KOPPARKITTEL, 1800-tal, med hänkel i järn, höjd 38, bredd 58

Lagad, slitage

Diverse, Allmoge

Kopparkittel
Budhistorik (13 bud)
157848
157417
1 400
157846
1 300
157417
157077

Slutpris SEK:
153 EUR, 178 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer