Kurt Lindon oljemålning

116810

LINDON, Kurt (född 1910):Stadsbild, signerad Lindon, olja på pannå, 32x40 cm

Konst, Måleri

Kurt Lindon oljemålning

Budhistorik (8 bud)
157829
156090
156089
900
156088
156087
750

Slutpris SEK:
112 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.