Sideboard i teak

116788

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, höjd 80, 160x43 cm

hyllplan saknas, slitage

Sideboard i teak

Budhistorik (31 bud)
158280
158278
2 800
158279
2 800
158278
2 600
158277
2 400

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.