Flamländsk skola 1700-tal

116786

FLAMLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Gycklare, olja på duk, 49x65 cm EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Ramskada

Konst, Skulptur

Flamländsk skola 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
157747
5 000
157746
4 800
157743
4 600
153778
3 400
152437
3 200

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer