Flamländsk skola 1700-tal

116786

FLAMLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Gycklare, olja på duk, 49x65 cm EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Ramskada

Konst, Skulptur

Flamländsk skola 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
157747
5 000
157746
4 800
157743
4 600
153778
3 400
152437
3 200

Slutpris SEK:
5 000
511 EUR, 593 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.