Halvor Halvorsen oljemålning

116768

HALVORSEN, Halvor (Norge 1900-tal), Kustmotiv med hög sjö och båt, signerad H Halvorsen, olja på duk, 50x70cm

Konst, Måleri

Halvor Halvorsen oljemålning

Budhistorik (3 bud)

150770
150769
850
150768

Slutpris SEK:
153 EUR, 178 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.