Ulf Wahlberg Pontus Ljungberg litografier

116762

GRAFIK, (2) Ulf Wahlberg (född 1938) och Pontus Ljungberg (född 1945), signerade, Bilar, litografier, 22x27 resp 22x31 cm; P.Ljungberg med dedikation

Budhistorik (21 bud)
157565
1 600
157562
157558
1 400
157560
1 400
157558
1 300

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 190 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer