Anders Zorn Gärdesgård

116761

ZORN, Anders (1860-1920): Gärdesgård
signerad med blyerts Zorn, signerad och daterad Zorn 1913 i plåten, etsning, 24,9x19,9 cm

Gulnad

Anders Zorn Gärdesgård

Budhistorik (20 bud)
157673
7 600
157597
7 400
157241
7 200
157160
7 000
157151
6 800

Slutpris SEK:
7 600
776 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.