Målning 1800-tal

116752

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Alplandskap, signerad, olja på duk, 60x90 cm; metallbricka märkt JK de Bansy

Konst, Måleri

Målning 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
156832
6 600
156830
6 400
156831
6 200
156830
5 800
156827
5 600

Slutpris SEK:
6 600
674 EUR, 782 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer