Pierre Olofsson komposition

116747

OLOFSSON, Pierre (1921-1966): Komposition, signerad Olofsson 24/99, färglitografi, 40x30 cm

Pierre Olofsson komposition

Budhistorik (41 bud)
157628
6 800
157649
6 600
157628
6 400
157645
6 200
157628
6 000

Slutpris SEK:
6 800
694 EUR, 806 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.