Peder Duke komposition

116744

DUKE, Peder (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1988, 120/200, färgserigrafi, 41x49 cm

Peder Duke komposition

Budhistorik (24 bud)
156812
1 600
156805
156810
156805
1 400
156802
1 300

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 190 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.