Peder Duke komposition

116742

DUKE, Peder (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1989, 115/200, färgserigrafi, 41x38,5 cm

Peder Duke komposition

Budhistorik (17 bud)
157622
157619
157606
157594
950
157586
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.