David Tägström porträtt

116737

TÄGTSTRÖM, David ( 1894 - 1981); Porträtt av Astrid Serrander, signerad och daterad Tägström -18 olja på duk, 90x66 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

David Tägström porträtt

Budhistorik (23 bud)
156794
7 400
156804
7 200
156794
6 800
156798
6 600
156794
6 400

Slutpris SEK:
7 400
756 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.