Einar Forseth oljemålning

116735

FORSETH, Einar (1892-1982): "Kungsträdgården", signerad Forseth 1949, olja på pannå, 33x42 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Einar Forseth oljemålning

Budhistorik (8 bud)
156779
152174
152218
1 900
152174
1 600
151866

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.