Joseph Kirkpatrick akvarell

116731

KIRKPATRICK Joseph (1872-1936) , Landskap, signerad och daterad 1930, akvarell, 34x24 cm

Konst, Måleri

Joseph Kirkpatrick akvarell

Budhistorik (5 bud)
156488
156443
750
155623
600
155224
152757

Slutpris SEK:
82 EUR, 95 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.