Gustaf V och hans gärning

116728

MINNESBOK, Vår konung och hans gärning, 1 signerad originaletsning Axel Fridell,
Rött dekorerat skinnband, Bibliofilupplaga tryckt i 250 nr ex, i kassett

Böcker/Kartor

Gustaf V och hans gärning
Budhistorik (3 bud)

156756
156800
156756

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer